Anmäl deltagare till MyBox League East

Deltävling 2 den 29 februari i Motala arrangerad av BK30 Motala

Plats: Motala Sporthall, Östermalmsvägen 42    Anmälan: Senast 27 februari 2020    Invägning: 10.00-10.30    Tävlingsstart: 11.00

PIN-kod: Väljer ni själva. Används senare vid borttagning eller redigering av anmälan. OBS! Läs villkor för deltagande.

Antal anmälda deltagare: 55

    Förnamn Efternamn Klubb Född Vikt Kön
Alvin Shefkiu Katrineholms BK 2008 42 Herr
Skendar Derwishi BK Dacke 2007 47 Herr
Promise Eliogu Katrineholms BK 2006 50 Herr
Kevin Aziz Katrineholms boxning klub 2006 53 Herr
Mohammed Sabri BK30 Motala 2003 60 Herr
Ali Irfaan BK30 Motala 2003 60 Herr
Brezaert Tahiri BK Dacke 2000 65 Herr
Daniel Wettermark BK Dacke 2002 68 Herr
Daniel Samuelsson BK30 Motala 1986 70 Herr
Hampus Sköld Katrineholms BK 1999 70 Herr
Allan Långström Katrineholms BK 1994 70 Herr
Roland Petersson Katrineholms BK 1943 75 Herr
Tobias Plantin Katrineholms BK 1979 75 Herr
Pertti Korhola Bålsta BK 1957 75 Herr
Borhan Mohammadi BK30 Motala 1994 76 Herr
Axel Sarenpää BK30 Motala 2004 78 Herr
Pierre Mathevon BK30 Motala 2003 78 Herr
Per-Ola Lindell BK Dacke 1962 81 Herr
Jimmy Svensson BK Dacke 2002 81 Herr
Andreas Spång BK Dacke 1992 81 Herr
Max Albrektsson Bålsta BK 1997 82 Herr
Benjamin Albertsson Bålsta BK 1988 86 Herr
Mickael Karlsson Tranås BTS 1985 86 Herr
Frank Uller BK Dacke 1963 87 Herr
Jimmy Wallin Bålsta BK 1976 88 Herr
Victor Erm BK Dacke 1992 90 Herr
Philip Sundbaum Tranås BTS 1993 95 Herr
Adam Sundbaum Tranås BTS 1990 95 Herr
Adam Franzén BK30 Motala 1974 96 Herr
Arne Korhola Bålsta BK 1966 96 Herr
Mika Heikkinen Katrineholms BK 1973 100 Herr
Per Jensen NBK Akilles 1967 103 Herr
Herman Lundh BK Dacke 1998 107 Herr
Janne Eberhard NBK Akilles 1969 108 Herr
Tobias Franzén Bålsta BK 1997 109 Herr
Marcus Niklasson BK30 Motala 1984 112 Herr
Robert Junebo Bålsta BK 1987 115 Herr
Jimmy Saxvold Katrineholms BK 1976 115 Herr
Joachim Olivaros Bk Berget 1998 122 Herr
Linnea Saxvold Katrineholms BK 2007 43 Dam
Tuva Plantin Pontén Katrineholms BK 2009 45 Dam
Engla Plantin Pontén Katrineholms BK 2007 45 Dam
Pernilla Högberg NBK Akilles 1974 55 Dam
Erika Victorin Tranås BTS 1980 56 Dam
Elin Larsson Katrineholms BK 1985 57 Dam
Masoma Khawari BK30 Motala 2001 57 Dam
Märta Martinsson BK30 Motala 2004 58 Dam
Stina Bard BK30 Motala 2004 59 Dam
Aisha Albaaj BK30 Motala 1995 59 Dam
Bea Wiktorsson BK Dacke 1991 60 Dam
Lena Hjort Gustafsson Tranås BTS 1969 67 Dam
Tindra Robinson Katrineholms Boxningsklubb 2002 67 Dam
Annette Lind Tranås BTS 1959 68 Dam
Marie Thiele Tranås BTS 1968 69 Dam
Amanda Sundbaum Tranås BTS 1996 69 Dam