Anmäl deltagare till MyBox League East

Deltävling 1 den 25 januari i Katrineholm arrangerad av Katrineholms BK

Plats: Duveholmshallen, Västgötagatan 31    Anmälan: Senast 23 januari 2020    Invägning: 10.00-10.30    Tävlingsstart: 11.00

PIN-kod: Väljer ni själva. Används senare vid borttagning eller redigering av anmälan. OBS! Läs villkor för deltagande.

 

Antal anmälda deltagare: 54

    Förnamn Efternamn Klubb Född Vikt Kön
Alvin Shefkiu Katrineholm bk 2008 42 Herr
Skender Dervishi BK Dacke 2007 48 Herr
Promise Eliogu Katrineholms Boxningsklubb 2006 50 Herr
Teo Hallström BK Dacke 2008 55 Herr
William Lindblom Katrineholms bk 2005 60 Herr
Patrik Niklasson Majornas boxning klubb 1991 60 Herr
Moe Lahmar BK Dacke 1992 62 Herr
Filip Ahlström Katrineholms bk 2005 65 Herr
Filip Ahlström Katrineholm bk 2005 65 Herr
William Lindblom Katrineholm bk 2005 65 Herr
Dario Seculic Tranås BTS 1989 65 Herr
Björn Andersson Bålsta BK 1983 69 Herr
Andreas Rakose BK Dacke 1997 69 Herr
Linus Stene Majornas boxningsklubb 1997 69 Herr
Allan Långström Katrineholms bk 1994 70 Herr
Linus Sundqvist Majornas Boxningsklubb 1986 72 Herr
Hampus Sköld Katrineholms bk 1999 72 Herr
Tobias Plantin Katrineholms Boxningsklubb 1979 75 Herr
Elias Backlund Bålsta BK 1975 75 Herr
Pertti Korhola Bålsta BK 1957 75 Herr
Roland Petersson Katrineholms bk 1943 75 Herr
Eric Eliasson Majornas boxningsklubb 1996 81 Herr
Per-Ola Lindell BK Dacke 1962 81 Herr
Dilman Garib Majornas Boxningsklubb 1987 82 Herr
Richard Svensson Bålsta BK 1987 82 Herr
Tomi Wallman NBK Akilles 1974 86 Herr
Max Albrektsson Bålsta BK 1997 88 Herr
Jimmy Wallin Bålsta BK 1976 88 Herr
Rasmus Thollander Katrineholms Boxningsklubb 1998 88 Herr
Therese Dahlin NBK Akilles 1973 92 Herr
Ian Hellgren Majornas Boxningsklubb 1987 95 Herr
Arne Korhola Bålsta BK 1966 95 Herr
Philip Sundbaum Tranås BTS 1993 95 Herr
Adam Sundbaum Tranås BTS 1990 95 Herr
Mika Heikkinen Katrineholms bk 1973 100 Herr
David Borgstedt Bålsta BK 1982 103 Herr
Per Jensen NBK Akilles 1967 104 Herr
Tobias Franzén Bålsta BK 1997 110 Herr
Robert Junebo Bålsta BK 1987 115 Herr
Jimmy Saxvold Katrineholms bk 1976 115 Herr
Linnea Saxvold Katrineholms bk 2007 42 Dam
Engla Plantin Pontén Katrineholms Boxningsklubb 2007 44 Dam
Tuva Plantin Pontén Katrineholms Boxningsklubb 2009 45 Dam
Yaya Aloglu Katrineholms bk 2002 50 Dam
Singne Johansson Katrineholms bk 2005 50 Dam
Pernilla Högberg NBK Akilles 1974 55 Dam
Erika Victorin Tranås BTS 1980 56 Dam
Gabriella Ohlsson Tranås BTS 2001 60 Dam
Engla Wigstrand Tranås BTS 2002 62 Dam
Jennie Johansson Majornas Boxningsklubb 1987 64 Dam
Lena Hjort Tranås BTS 1969 65 Dam
Bea Wiktorsson BK Dacke 1991 67 Dam
Anette Lindh Tranås BTS 1959 68 Dam
Amanda Sundbaum Tranås BTS 1996 69 Dam