Licenser

På denna sida redovisas alla som har licens i tävlingsformen Mybox. Licens erhålles av Swedish MyBox Associaton då man i match i MyBox League har visat att man kan följa reglerna. Licens krävs för deltagande i större tävling. Licensen uppdateras årsvis i och med godkänt deltagande i någon MyBox Leauge

Licens Namn Klubb Kön År Klass Giltig
0001 Per-Ola Lindell BK Dacke Herr 1962 Senior 2020
0002 Per Jensen NBK Akilles Herr 1967 Senior 2020
0003 Therese Dahlin NBK Akilles Dam 1973 Senior 2020
0004 Frank Uller BK Dacke Herr 1963 Senior -
0005 Kahled Ghandor BK Dacke Herr 2004 Junior -
0006 Mohammad Ghandor BK Dacke Herr 2004 Junior -
0007 Adam Sundbaum Tranås BTS Herr 1990 Medior 2020
0008 Ahmed Zaki Tranås BTS Herr 2003 Junior -
0009 Tomi Wallman NBK Akilles Herr 1974 Senior 2020
0010 Ali Irfaan BK30 Motala Herr 2002 Medior 2020
0011 Anna-Karin Wallman NBK Akilles Dam 1974 Senior -
0012 Annelie Andersson Tranås BTS Dam 1972 Senior -
0013 Anette Lind Tranås BTS Dam 1959 Senior 2020
0014 Divek Sharma Åtvidabergs BK Herr 2002 Medior -
0015 Emil Stenquist Tranås BTS Herr 2001 Medior -
0016 Erik Ahler Tranås BTS Herr 1998 Medior -
0017 Erik Haglund Åtvidabergs BK Herr 2002 Medior -
0018 Umar Irfaan BK30 Motala Herr 1999 Medior -
0019 Gabriella Ohlsson Tranås BTS Dam 2001 Medior 2020
0020 Janne Eberhard NBK Akilles Herr 1969 Senior 2020
0021 Lena Hjort Gustafsson Tranås BTS Dam 1969 Senior 2020
0022 Ludvig Trygg NBK Akilles Herr 2003 Junior -
0023 Magnus Ohlsson Tranås BTS Herr 1968 Senior -
0024 Marcus Gustafsson Tranås BTS Herr 1978 Senior -
0025 Masoma Khawari BK30 Motala Dam 2001 Medior 2020
0026 Mimmi Jakobsson BK30 Motala Dam 2001 Medior -
0027 Najib Ahmed BK30 Motala Herr 1998 Medior -
0028 Niclas Andersson NBK Akilles Herr 1972 Senior -
0029 Ognjen Kisic Tranås BTS Herr 2005 Junior -
0030 Ola Gustafsson Tranås BTS Herr 1967 Senior -
0031 Ove Nilsson Tranås BTS Herr 1963 Senior -
0032 Patrik Trygg NBK Akilles Herr 1970 Senior -
0033 Pernilla Högberg NBK Akilles Dam 1974 Senior 2020
0034 Philip Sundbaum Tranås BTS Herr 1993 Medior 2020
0035 Rickard Landin Tranås BTS Herr 1988 Medior -
0036 Simon Jonson Tranås BTS Herr 1977 Senior -
0037 Soliana Andebrhan BK30 Motala Dam 2000 Medior -
0038 Susanne Hartvig Tranås BTS Dam 1961 Senior -
0039 Tobias Asklöf Åtvidabergs BK Herr 1973 Senior -
0040 Malin Hansson Tranås BTS Dam 1974 Senior -
0041 Esmeralda Gjonlulaj BK30 Motala Dam 1999 Medior -
0042 Hassna Aitahmed-Ali BK30 Motala Dam 1979 Senior -
0043 Sophie Gudman Knutsson BK Berget Dam 1989 Medior -
0044 Alvari Linderman Svart Katrineholms BK Herr 2006 Junior -
0045 Engla Wigstrand Tranås BTS Dam 2002 Medior 2020
0046 Ola Doaud BK30 Motala Dam 2002 Medior -
0047 Fredrik Gunnarsson Bålsta BK Herr 1974 Senior -
0048 Mikael Eriksson Bålsta BK Herr 1973 Senior -
0049 Mikael Karlsson Tranås BTS Herr 1963 Senior -
0050 Jimmy Wallin Bålsta BK Herr 1976 Senior 2020
0051 Arne Korhola Bålsta BK Herr 1966 Senior 2020
0052 Dario Seculic Tranås BTS Herr 1989 Medior -
0053 Ali Aldamash Tranås BTS Herr 1997 Medior -
0054 Kenneth Asp Tranås BTS Herr 1997 Medior -
0055 Alvin Shefkiu Katrineholms BK Herr 2008 Ungdom 2020
0056 Michael Karlsson Tranås BTS Herr 1986 Medior 2020
0057 Russell McLean Bålsta BK Herr 1980 Medior -
0058 Benjamin Albertsson Bålsta BK Herr 1988 Medior 2020
0059 Christoffer Lundström BK Berget Herr 1999 Medior -
0060 Leif Långström BK Dacke Herr 1987 Medior -
0061 Armin Dzonlagic Bålsta BK Herr 2002 Medior -
0062 Adam Alsadi Tranås BTS Herr 2005 Junior -
0063 Ludvig Eriksson Bålsta BK Herr 2002 Medior -
0064 Kasem Haki BK Dacke Herr 2003 Junior -
0065 Martinou Ouronti Tranås BTS Herr 2002 Medior -
0066 Abdullah Maliki BK Dacke Herr 2006 Junior 2020
0067 Said Chiliou BK Dacke Herr 2006 Junior -
0068 Björn Andersson Bålsta BK Herr 1983 Medior 2020
0069 Davud Sobiri BK Dacke Herr 2008 Ungdom -
0070 Destiny Karlsson Katrineholms BK Dam 2006 Junior -
0071 Edvin Engströnm Katrineholms BK Herr 1999 Medior -
0072 Engela Plantin Pontén Katrineholms BK Dam 2007 Ungdom 2020
0073 Erika Victorin Tranås BTS Dam 1980 Medior 2020
0074 Muhammad Hoshimov BK Dacke Herr 2007 Ungdom -
0075 Jimmy Saxvold Katrineholms BK Herr 1976 Senior 2020
0077 John Olsson Oxelösunds BK Herr 1969 Senior -
0078 Kevin Aziz Katrineholms BK Herr 2006 Junior 2020
0079 Linnéa Saxvold Katrineholms BK Dam 2007 Ungdom 2020
0080 Miguel Olsson Oxelösunds BK Herr 1995 Medior -
0081 Mika Heikkinen Katrineholms BK Herr 1973 Senior 2020
0082 Noah Johansson Bålsta BK Herr 2001 Medior -
0083 Promise Eliogu Katrineholms BK Herr 2006 Junior 2020
0084 Tim F Korhola Bålsta BK Herr 1993 Medior -
0085 Tindra Ytterdahl Robinsson Katrineholms BK Dam 2002 Medior -
0086 Tuva Plantin Pontén Katrineholms BK Dam 2009 Ungdom 2020
0087 Andreas Spång BK Dacke Herr 1992 Medior 2020
0088 Antonio Luttges Klockets BK Norrköping Herr 2006 Junior -
0089 Bianca Frölid Katrineholms BK Dam 2006 Junior -
0090 Daniel Wettermark BK Dacke Herr 2002 Medior 2020
0091 Fayes Alnish BK Dacke Herr 2005 Junior -
0092 Firas Alnish BK Dacke Herr 2009 Ungdom -
0093 Jonas Franzén BK Dacke Herr 1964 Senior -
0094 Karin Jonson Tranås BTS Dam 1983 Medior -
0095 Marie Thiele Tranås BTS Dam 1968 Senior 2020
0096 Noel Mellgren Klockets BK Norrköping Herr 2007 Ungdom -
0097 Philip Kristiansen Tranås BTS Herr 1997 Medior -
0098 Samo Elfituri Klockets BK Norrköping Herr 2005 Junior -
0099 Thomas Larsson Klockets BK Norrköping Herr 1982 Medior -
0100 William Olsson Klockets BK Norrköping Herr 2006 Junior -
0101 Abdul Jabbar Rahimi BK Dacke Herr 1999 Medior -
0102 Amanda Sundbaum Tranås BTS Dam 1996 Medior 2020
0103 David Borgstedt Bålsta BK Herr 1982 Medior 2020
0104 Elias Backlund Bålsta BK Herr 1975 Senior 2020
0105 Måns Klockare NBK Akilles Herr 1997 Medior -
0106 Pertti Korhola Bålsta BK Herr 1957 Senior 2020
0107 Sandra Backlund Bålsta BK Dam 1979 Senior -
0108 Vilius Rozkov Bålsta BK Herr 1988 Medior -
0109 Yahyo Zaid BK Dacke Herr 2004 Junior -
0110 Allan Långström Katrineholms BK Herr 1994 Medior 2020
0111 Andreas Rakose BK Dacke Herr 1997 Medior -
0112 Bea Wiktorsson BK Dacke Dam 1991 Medior 2020
0113 Dilman Garib Majornas BK Herr 1987 Medior 2020
0114 Eric Eliasson Majornas BK Herr 1996 Medior 2020
0115 Filip Ahlström Katrineholms BK Herr 2005 Junior 2020
0116 Hampus Sköld Katrineholms BK Herr 1999 Medior 2020
0117 Ian Hellgren Majornas BK Herr 1987 Medior 2020
0118 Jennie Johansson Majornas BK Dam 1987 Medior 2020
0119 Linus Stene Majornas BK Herr 1997 Medior 2020
0120 Linus Sundqvist Majornas BK Herr 1986 Medior 2020
0121 Max Albrektsson Bålsta BK Herr 1997 Medior 2020
0122 Moe Lahmar BK Dacke Herr 1992 Medior 2020
0123 Patrik Niklasson Majornas BK Herr 1991 Medior 2020
0124 Rasmus Thollander Katrineholms BK Herr 1998 Medior 2020
0125 Richard Svensson Bålsta BK Herr 1987 Medior 2020
0126 Robert Junebo Bålsta BK Herr 1987 Medior 2020
0127 Roland Petersson Katrineholms BK Herr 1943 Senior 2020
0128 Singne Johansson Katrineholms BK Dam 2005 Junior 2020
0129 Skender Dervishi BK Dacke Herr 2007 Ungdom 2020
0130 Teo Hallström BK Dacke Herr 2008 Ungdom 2020
0131 Tobias Franzén Bålsta BK Herr 1997 Medior 2020
0132 Tobias Plantin Katrineholms BK Herr 1979 Senior 2020
0133 William Lindblom Katrineholms BK Herr 2005 Junior 2020
0134 Yaya Aloglu Katrineholms BK Dam 2002 Medior 2020
0135 Abdulhakim Aytbay BK Dacke Herr 2006 Junior 2020
0136 Adam Franzén BK30 Motala Herr 1974 Senior 2020
0137 Aisha Albaaj BK30 Motala Dam 1995 Medior 2020
0138 Axel Sarenpää BK30 Motala Herr 2004 Junior 2020
0139 Borhan Mohammadi BK30 Motala Herr 1994 Medior 2020
0140 Brezaert Tahiri BK Dacke Herr 2000 Medior 2020
0141 Daniel Samuelsson BK30 Motala Herr 1986 Medior 2020
0142 Elin Larsson Katrineholms BK Dam 1985 Medior 2020
0143 Herman Lundh BK Dacke Herr 1998 Medior 2020
0144 Joachim Olivaros BK Berget Herr 1998 Medior 2020
0145 Marcus Niklasson BK30 Motala Herr 1984 Medior 2020
0146 Marika Broman BK30 Motala Dam 1980 Medior 2020
0147 Märta Martinsson BK30 Motala Dam 2004 Junior 2020
0148 Patrik Gylldorff BK30 Motala Herr 1978 Senior -
0149 Pierre Mathevon BK30 Motala Herr 2003 Junior 2020
0150 Rahim Tajik BK30 Motala Herr 2002 Medior 2020
0151 Sirwan Mohammadi BK30 Motala Herr 2003 Junior 2020
0152 Stefan Misimovic Katrineholms BK Herr 1997 Medior 2020
0153 Stina Bard BK30 Motala Dam 2004 Junior 2020
0154 Tahsin Demirkol BK30 Motala Herr 1991 Medior 2020
0155 Theador Saxvold Katrineholms BK Herr 2008 Ungdom 2020
0156 Tindra Robinson Katrineholms BK Dam 2002 Medior 2020
0157 Victor Erm BK Dacke Herr 1992 Medior 2020